18 marca br. kolorami, które przeważały wśród naszej młodzieży były: biel, zieleń i pomarańcz. Dlaczego?

Sw.Patryk wejście

Tak właśnie chcieliśmy pokazać, że pamiętamy o obchodzonym 17 marca w Irlandii Dniu Św. Patryka, który jest patronem wspomnianego kraju.

18 marca - w poniedziałek - młodzież naszej szkoły uczestniczyła w mini paradzie zorganizowanej w trakcie długiej przerwy. W rytmie muzyki irlandzkiej, z flagami w dłoniach i z uśmiechem na twarzy, mogliśmy poczuć się trochę jak w Irlandii. Młodzież biorąca udział miała na sobie ubrania w kolorze flagi Irlandii, chętne osoby robiły sobie pamiątkowe zdjęcia w wykonanej przez uczniów specjalnej ramce z akcentami irlandzkimi. Nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele wzięli udział w naszym małym wydarzeniu, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

Dziękujemy za udział i za bardzo radosną atmosferę!

Zapraszamy na krótką fotorelację.