Przegląd Twórczości Uczniowskiej - pokaz talentów wszelakich.

Dzień wiosny upłynął pod hasłem ekologii oraz zdrowego, aktywnego i kreatywnego stylu życia. W tym dniu sale lekcyjne zostały zamienione na pracownie artystyczne i wszelkiego rodzaju warsztaty rzemieślnicze, w których nowe życie nadano różnym niepotrzebnym już rzeczom. I tak ze zużytych materiałów powstały dekoracje kwiatowe, ze szmatek-lalki motanki, obrotowy ul z kartonów. Nowe życie nadano butelkom  PET, kołom rowerowym i różnym  rupieciom. Powstały w nich praktyczne przedmioty.

W ramach konkursu kulinarnego młodzież przygotowała dietetyczne przekąski zachęcając tym samym do zdrowych nawyków żywieniowych. Nasi graficy stworzyli plakaty promujące nowoczesne trendy w ekologii, a fryzjerzy uczesali wiosenne fryzury. Szkolny korytarz zamienił się w prawdziwą galerię sztuki, gdzie swoje prace zaprezentowali uczniowie i nauczyciele. W sali gimnastycznej odbył się wykład o tematyce ekologii oraz  wiosenny koncert, podczas którego podziwialiśmy popisy uzdolnionych uczniów. Wielkie podziękowania składamy Radzie Rodziców za ufundowanie hojnych nagród. Dziękujemy również naszym szkolnym fotografom, czyli Zuzannie Buławie, Alicji Kościółek Oliwii Kawie oraz Zuzannie Sułowicz z klasy 2ft. To właśnie ich zdjęcia można zobaczyć poniżej.

plakat ekowiosna