"Gdyby każda noc w naszym życiu mogła być jak noc Bożego Narodzenia, rozjaśniona światłem wewnętrznym".

22.12.2023 był dla społeczności szkolnej ZSB-D czasem wzruszeń, refleksji, radości, a przede wszystkim wspaniałą lekcją miłości. Wychowawcy klas wraz z uczniami przygotowali wigilie klasowe, podczas których śpiewano kolędy, łamano się opłatkiem, składano sobie życzenia. W tym wzruszającym dniu roku społeczność szkolna spotkała się także wspólnie, by obejrzeć przygotowane przez uczniów, pod kierunkiem pani Anny Tomaszek, przedstawienie bożonarodzeniowe pt. - "Tradycje Świąt Bożego Narodzenia". Fabuła o zwyczajach wigilijnych, o poszukiwaniu miłości, zrozumienia, szczerości i bliskości wprawiła oglądających w nastrój zadumy. Po części artystycznej Pani Dyrektor - Beata Szemraj pogratulowała wzruszającego występu, życząc pięknego Bożego Narodzenia, otulonego miłością, nadzieją i radością.