Od środy do akcji wkroczyli uczniowie z klasy 3n.

Dokończyli zbijanie tynków w spalonych pomieszczeniach, wstawili okna oraz przystąpili do montażu stelaży pod sufity podwieszane. Swoją pracę wykonywali profesjonalnie, pokazując umiejętność pracy zespołowej. Ich trud zasługuje na szczególne uznanie, ponieważ pracę wykonywali nie tylko podczas praktyk, ale przede wszystkim w czasie wolnym, dojeżdżając do Ujsół z często oddalonych miejscowości, np z Sopotni.

Bardzo dziękujemy chłopakom za wspaniałą, pełną zaangaowania postawę, dzięki której nie potrafili przejść obok ludzkiej krzywdy obojętnie.

Na zdjęciach niestety brakuje dwóch uczniów Łukasza i Michała, którzy nieustannie byli w drodze przywożąc materiały budowlane.

Serdecznie dziękujemy pani profesor Ewie Wojciechowicz - Jopek za koordynowanie działań oraz wszystkim zaangażowanym uczniom.